ABONAMENT !!!
Na sezon 2023/2024 zostaje wprowadzony abonament za korzystanie przez Koło z modułu elektronicznej książki ewidencji polowań.
Dla Kół, które opłaciły abonament mamy informację, że będziemy pracowali nad możliwością formalnego przywrócenia niektórych funkcjonalności zablokowanych przez ZG PZŁ. W związku z tym prośba o zgłaszanie sytuacji, gdzie funkcjonalności, które są zgodne z prawem oraz ustawą, a zostały zablokowane, pomimo tego, że powinny o tym decydować Zarządy Kół

UWAGA !!!
Jest możliwość złożenia wniosku o nadanie uprawnień w systemie informatycznym dla kół łowieckich (System KŁ) w formie elektronicznej.
Formularz wniosku wraz z oświadczeniem i upoważnieniem dostępny... tutaj
Zapraszamy i Darz Bór!
Pamiętajmy, że wszelkie uwagi czy nowe pomysły dotyczące funkcjonalności aplikacji czy Systemu dla Kół można zgłaszać poprzez mechanizm "DODAJ ZGŁOSZENIE" lub maile info@ekep.eu

Odpowiedzi na niektóre z nurtujacych pytań można znaleść w FAQ - pytania, odpowiedzi i filmy
.

Zapamiętanie pozycji samochodu na mapie

Screenshot 2019-04-02 at 18.30.00.png

Aplikacja PZŁ EKEP™ może pomóc nam odnaleźć nasz samochód.....

Korzystając z mechanizmów geolokalizacji w jakie są wyposażone nasze telefony możemy w prosty sposób oznaczyc na mapie miejsce zaparkowania naszego samochodu. Należy jedynie pamiętać o tym, że tak naprawdę zapisujemy pozycje naszego telefonu określając ją jako pozycję samochodu. Aby zdalnie monitorować położeni pojazdu trzeba skorzystać z funkcji "Monitoring i Lokalizacja GPS Pojazdu".

W tym celu z menu głównego wybieramy przycisk "Obwody łowieckie". Po pojawieniu się mapy wybieramy przycisk menu znajdujący się po prawej stronie mapy, pod logiem PZŁ. Wybranie przycisku menu wyświetli nam "opcje mapy". Na liście opcji mapy interesuja nas przycisk "Dodaj lokalizację pojazdu" oraz przełącznik "pokaż lokalizację pojazdu".

Aby móc pokazać lokalizację pojazdu musimy ją oznaczyć. W tym celu wybieramy przycisk "Dodaj lokalizację pojazdu". Aplikacja wyświetla nam naszą lokalizację w postaci ikony symbolizującej samochód.

UWAGA ! Zapisanie pozycji telefonu jest traktowane jako zapisanie pozycji samochodu. Po powrocie do menu "opcje mapy" wybranie przelącznika "pokaz lokalizację samochodu pokaże nam ikonę symbolizującą samochód na mapie.