ABONAMENT !!!
Na sezon 2023/2024 zostaje wprowadzony abonament za korzystanie przez Koło z modułu elektronicznej książki ewidencji polowań.
Dla Kół, które opłaciły abonament mamy informację, że będziemy pracowali nad możliwością formalnego przywrócenia niektórych funkcjonalności zablokowanych przez ZG PZŁ. W związku z tym prośba o zgłaszanie sytuacji, gdzie funkcjonalności, które są zgodne z prawem oraz ustawą, a zostały zablokowane, pomimo tego, że powinny o tym decydować Zarządy Kół

UWAGA !!!
Jest możliwość złożenia wniosku o nadanie uprawnień w systemie informatycznym dla kół łowieckich (System KŁ) w formie elektronicznej.
Formularz wniosku wraz z oświadczeniem i upoważnieniem dostępny... tutaj
Zapraszamy i Darz Bór!
Pamiętajmy, że wszelkie uwagi czy nowe pomysły dotyczące funkcjonalności aplikacji czy Systemu dla Kół można zgłaszać poprzez mechanizm "DODAJ ZGŁOSZENIE" lub maile info@ekep.eu

Odpowiedzi na niektóre z nurtujacych pytań można znaleść w FAQ - pytania, odpowiedzi i filmy
.

Wybór otwartego polowania

Wpis nowego pzyskania rozpoczynamy od wyboru otwartego polowania.

Przed przystąpieniem do wpisania pozyskania najpierw musimy odnaleść własne, otwarte polowanie.

Wyszukanie polowania najlepiej jest rozpocząć z głownego menu aplikacji wybierając ikonę "Moje Polowania".

Po wybraniu jej aplikacja pokaże aktualnie otwarte polowania. Wybieramy z listy odpowiednie polowanie i rozpoczynamy wpisywanie pozyskania.

W systemie możemy mieć wiele otwartych polowań, wszystko zależy od nas samych i polityki prowadzenia PZŁ EKEP™ w danym Kole (7) lub Kołach w których polujemy gościnnie.


(7) Konfiguracja aplikacji EKEP™ w Systemie dla Kół

Parametry aplikacji PZŁ EKEP™ konfigurowane są w Systemie dla Kół (2) w menu koło łowieckie->konfiguracja koła->ekep