UWAGA !!! UŻYTKOWNICY iOS wersja 17

Aplikacja PZŁ EKEP™ przestała działać po aktualizacji z iOS 16 na iOS 17, w związku z tym zapraszamy do pobrania wersji jEKEP™ z AppStore tutaj

UWAGA !!! UŻYTKOWNICY Androda

Aplikacja PZŁ EKEP™ nie będzie już rozwijana równierz na Androida,
Google 1 września 2023 oficjalnie zablokował deweloperom możliwość publikacji aplikacji dla starszych wersji systemów. Na szczęscie jeszcze nie zablokował możliwości ich uruchamiania użytkownikom.
Na wszelki wypadek proponujemy zainstalowanie wersji jEKEP™ do pobrania tutaj. Na telefonie można mieć jednocześnie PZŁ EKEP™ oraz jEKEP™


UWAGA !!!
.
Aby zarejestrować Koło Łowieckie tylko w oparciu o NIP kliknij... tutaj
Rejestracja dla kół którym udało się zrobić eksport danych działa, prosimy spróbować...tutaj.

Nowy system ma nową strutkurę danych, w związku z tym w przypadku, gdyby okazało się, że w trakcie importu pojawi się błąd prosimy o zrobienie zdjęcia ekranu i przesłanie go na info@ekep.eu. Po porawieniu struktury danych poinformujemy i będzie można ponowić import.

Pracujemy nad automatyzacją przenoszenia danych.

Do system.ekep.eu bedą mieli dostęp wyłącznie myśliwi.
Gwarantujemy normalne biznesowe podejście, wzajemny szacunek oraz poszanowanie prawa do prywatności i własności.


Zapamiętanie pozycji samochodu na mapie

Screenshot 2019-04-02 at 18.30.00.png

Aplikacja PZŁ EKEP™ może pomóc nam odnaleźć nasz samochód.....

Korzystając z mechanizmów geolokalizacji w jakie są wyposażone nasze telefony możemy w prosty sposób oznaczyc na mapie miejsce zaparkowania naszego samochodu. Należy jedynie pamiętać o tym, że tak naprawdę zapisujemy pozycje naszego telefonu określając ją jako pozycję samochodu. Aby zdalnie monitorować położeni pojazdu trzeba skorzystać z funkcji "Monitoring i Lokalizacja GPS Pojazdu".

W tym celu z menu głównego wybieramy przycisk "Obwody łowieckie". Po pojawieniu się mapy wybieramy przycisk menu znajdujący się po prawej stronie mapy, pod logiem PZŁ. Wybranie przycisku menu wyświetli nam "opcje mapy". Na liście opcji mapy interesuja nas przycisk "Dodaj lokalizację pojazdu" oraz przełącznik "pokaż lokalizację pojazdu".

Aby móc pokazać lokalizację pojazdu musimy ją oznaczyć. W tym celu wybieramy przycisk "Dodaj lokalizację pojazdu". Aplikacja wyświetla nam naszą lokalizację w postaci ikony symbolizującej samochód.

UWAGA ! Zapisanie pozycji telefonu jest traktowane jako zapisanie pozycji samochodu. Po powrocie do menu "opcje mapy" wybranie przelącznika "pokaz lokalizację samochodu pokaże nam ikonę symbolizującą samochód na mapie.