UWAGA !!!
Nasza specjalna oferta dla Myśliwych Lekarzy i Wszystkich Zaprzyjaźnionych Lekarzy!
jHIS.eu
Kompletny sysytem z e-receptą, gabinetem na tablecie lub telefonie, darmową bazą leków aktualizowaną codziennie i wiele innych funkcjonalności dla praktyk lekarskich, NZOZ i Szpitali.
Wysyłając maila ze strony jHIS.eu wpisz KOD PROMOCJI: PZŁ EKEP™
Zapraszamy i Darz Bór

Pierwsza instalacja aplikacji PZŁ EKEP™

PZŁ EKEP™ iPHIONE XR ver 12.1Wygląd ekranu urządzenia z systemem iOS® z zainstalowaną aplikacją PZŁ EKEP™

Obecnie opracowywane i rozwijane są aplikacje na urządzenia Android i iOS (1)

Instalacja aplikacji PZŁ EKEP™ na urządzeniu mobilnym nie różni się niczym szczególnym od typowej instalacji aplikacji w systemie Android™ czy iOS™.

W przypadku systemów z rodziny Android szukamy aplikacji z wykorzystaniem Google Play. Klikamy w aplikacje Play Store (4) , wpisujemy "ekep" pojawia sie nam list aplikacji wybieramy PZŁ EKEP™ klikamy installuj. Podobnie przebiega proces instalacji aplikacji na urządzeniach z systemem iOS™, z tym, że tam szukamy aplikacji z wykorzystaniem iTunes. Klikamy w aplikację App Store (4), wpisujemy "ekep" i podobnie jak to ma miejsce przy systemie Android™ klikamy w przycisk instaluj i reszta dzieje się automatycznie.

UZYSKANIE ZGODY NA WYKORZYTSANIE FUNKCJONALNOŚCI URZĄDZENIA.

Przy tworzeniu aplikacji mobilnych programista musi zadbać o to aby aplikacja jeżeli musi korzystać z funkcjonalności, które powszechnie są uważane jako "mogące ingerować w naszą prywatność"  poinformowała użytkownika i poprosiła o uzyskanie zgody na ich wykorzystanie.

Aplikacja PZŁ EKEP™ przy instalacji prosi o zgodę na dostęp do "Identity", "Location" oraz "Photos/Media/Files" gdy instaluje się na systemie Android™ oraz "Camera", "Location Services" oraz "Siri" gdy instalujemy na njnowszej wersji systemu iOS™.

W przypadku instalacji aplikacji na systemie iOS™ dopiero uruchomienie aplikacji i próba skorzystania np. lokalizacji pozyskania spowoduje, że system zapyta nas o zgodę.


(1) akutalne wersje systemu PZŁ EKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.5.9 aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.5.8 na system iOS. Wersja 1.5.9 na iOS udostepniona jest poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ EKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy.

PZŁ EKEP wersja Android

PZŁ EKEP wersja iOS

(4) instalowanie aplikacji Android™ i iOS™ wymaga posiadania aktywnego konta

Nie zależnie od tego czy jesteśmy użytkownikami systemu Android™ czy iOS™ aby zainstalowac jakąkolwiek aplikację z wykorzystaniem platform Google Play lub App Store musimy posiadać aktywne konto i być na nie zalogowanym.