ABONAMENT !!!
Na sezon 2023/2024 zostaje wprowadzony abonament za korzystanie przez Koło z modułu elektronicznej książki ewidencji polowań. Koła które zdecydują się przejść na książki ewidencji innych producentów prosimy o powiadomienie swoich członków i wyłączenie opcji korzystania z EKEP™. Ze wzgledu na prośby, ze strony Kół - Koła, które nie opłaciły abonamentu będą miały wyłączony dostęp do modułu EKEP™ w nocy z 3 na 4 kwietnia 2023.
Dla Kół, które opłaciły abonament mamy informację, że będziemy pracowali nad możliwością formalnego przywrócenia niektórych funkcjonalności zablokowanych przez ZG PZŁ. W związku z tym prośba o zgłaszanie sytuacji, gdzie funkcjonalności, które są zgodne z prawem oraz ustawą, a zostały zablokowane, pomimo tego, że powinny o tym decydować Zarządy Kół

UWAGA !!!
Jest możliwość złożenia wniosku o nadanie uprawnień w systemie informatycznym dla kół łowieckich (System KŁ) w formie elektronicznej.
Formularz wniosku wraz z oświadczeniem i upoważnieniem dostępny... tutaj
Zapraszamy i Darz Bór!
Pamiętajmy, że wszelkie uwagi czy nowe pomysły dotyczące funkcjonalności aplikacji czy Systemu dla Kół można zgłaszać poprzez mechanizm "DODAJ ZGŁOSZENIE" lub maile info@ekep.eu

Odpowiedzi na niektóre z nurtujacych pytań można znaleść w FAQ - pytania, odpowiedzi i filmy
.

Mapa sprzedaży bezpośredniej - miesozlasu.pl

sprzedaź bezpośrednia mięsa.png

Uruchomiliśmy na stronie PZŁ Exchange mapę punktów sprzedaży dziczyzny bezpośrednio od Koła Łowieckiego.

Aby automatycznie wyświetlić informacje o prowadzonej przez Koło sprzedaży bezpośredniej po zalogowaniu sie do Systemu dla Kół (2) należy przejść do Menu -> Koło Łowieckie -> Konfiguracja KŁ -> Inne, a tam wypełnić dane kontaktowe oraz wybrać pole TAK przy opcji "Pokazuj dane koła na mapie sprzedaży bezpośredniej PZŁ Exchange" .

Dane kontaktowe oraz lokalizację punktu sprzedaży wpisujemy w pola poniżej.