Czy oznaczenia rewirów - te kolory ....

Konfigurowanie kolorów oznaczenia rewirów na mapie obwodu

...Mapa obwodu super ale czy oznaczenia Rewirów te kolory nie mogły by być przezroczyste, żeby było widać mapę pod spodem? Była by lepsza orientacja miejsc łatwiej komuś wytłumaczyć łatwiej się znaleźć....

Pełną konfigurację obwodów łowieckich, rejestrów jak i rewirów może Koło przeprowadzic we własnym zakresie korzystając z Systemu dla Kół (2). Definiowanie i oznaczanie rewirów jest dostępne po przejściu z menu -> obwody łowieckie -> "wybrany obwód". Po wybraniu interesującego nas obwodu możemy konfigurować rejestry ale też i rewiry. Na mapie obwodu widzmy urządzenia jak i zdefiniowane rewiry. Pelna lista lista rewirów polowań jest widoczna poniżej mapy obwodu.

Wybierając dowolny rewir pojawia się nam kolejna mapa na której określamy położenie rewiru jak i jego kolor, wypełnienie ("pokrycie kolorem") oraz oznaczenie.


(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.