W jaki sposób zapisać odstrzeloną sztukę po zakończeniu polowania.

FAQ.png

Po zakończeniu polowania w aplikacji w PZŁ EKEP™, myśliwy nie ma możliwości zmian - ma je Łowczy w Systemie dla Kół (1) (2)

Po zakończeniu przez myśliwego polowania w aplikacji PZŁ EKEP™, jedynie Łowczy Koła na etapie jego rozliczania ma możliwość wprowadzenia zmian w zamkniętym polowaniu.

W tym celu Łowczy musi przejść przez menu -> polowania -> rozliczenie polowania indywidualnego i rozpocząć rozliczanie polowania.

Łowczy na etapie rozliczania polowania może zmienić/dopisać to o czym się zapomniało przy zamykaniu polowania.

Pierwszym krokiem jest Przeniesienie/Dodanie do rozliczeń polowania z EKEP - np. takiego gdzie przez przypadek nie dodano zwierzyny. Po rozpoczęciu rozliczania polowania jest możliwość uzupełnienia infromacji o odstrzale.


(1) akutalne wersje aplikacji jEKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.16-nu aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.10.Xi na system iOS. Wersja 1.10.Xi na iOS udostepniona jest też poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ jEKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy.

jEKEP™ wersja Android

jEKEP™ wersja iOS

(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.