Jak zrestartować hasło do książki elektronicznej

Przypominanie loginu lub hasła

Na stronie głównej Systemu dla Kół (2) są dwa linki które służą do odzyskiwania loginu oraz do resetowania hasła dostępu do książki EKEP jak i do Systemu dla Kół.

Na stronie głównej Systemu dla Kół Łowieckich (2) są umieszone dwa odwołania "zapomniałem hasła" oraz "zapomniałem loginu", które służą do odzyskiwania loginu oraz do resetowania hasła dostępu do książki EKEP jak i do Systemu dla Kół.

Po kliknięci w nie nalezy uzupełnic dane i czekac na mail zwrotny.

UWAGA !

Iinformacje przyjdą na mail podany w trakcie składania wniosku o dostęp, rejestrowania się jako użytkownik Systemu dla Kół. W przypadku, gdyby okazało się, że konto posiada nie aktualny adres email konieczny jest kontakt z ZO PZŁ lub z Łowczym Koła.


(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.