Jak dodać na mapę miesozlasu.pl punkt sprzedaży...

FAQ EKEP™

Zwracam się z prośbą o dodanie naszego punktu sprzedaży bezpośredniej na mapę...

Aby dodac punkt sprzedaży bezpośredniej prowadzony przez Koło Łowieckie na mapę PZŁ Exchange™ miesozlasu.pl trzeba go dodać w systemie dla Kół ( 2 ) - po zalogowaniu do systemu przechodzimy do menu->koło łowieckie->konfiguracja KL->inne i tu zmieniamy zaznaczenie "Pokazuj dane koła na mapie sprzedaży bezpośredniej PZŁ Exchange" na tak oraz wprowadza dane geograficzne i własny opis.


(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.