Jak podłączyć koło do PZŁ EKEP™

  • Jak wygląda podłączenie koła do elektronicznej książki ewidencji polowań - PZŁ EKEP™ (1)?

Często zadawane pytania

Aby korzystać z PZŁ EKEP™ (1) (2) (7) koło łowieckie w Systemie dla Kół (2) musi:

  • założyć członkom koła konta ,
  • wprowadzić i wydać upoważnienia myśliwym,
  • wprowadzić rewiry polowań/urządzenia łowieckie,
  • w konfiguracji koła w zakładce "EKEP" zmienić "System korzysta z elektronicznej książki ewidencji polowań (EKEP)" na TAK.

Warto oczywiście przejrzeć pozostałe opcje w tej zakładce które pozwolą na spersonalizowanie książki dla Koła Łowieckiego. Od tego momentu myśliwi którzy posiadają konta w systemie będą mogli zapisać się na polowanie w PZŁ EKEP™ (1).

(1) akutalne wersje aplikacji jEKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.16-nu aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.10.Xi na system iOS. Wersja 1.10.Xi na iOS udostepniona jest też poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ jEKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy.

jEKEP™ wersja Android

jEKEP™ wersja iOS

(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.

(7) Konfiguracja aplikacji EKEP™ w Systemie dla Kół

Parametry aplikacji PZŁ EKEP™ konfigurowane są w Systemie dla Kół (2) w menu koło łowieckie->konfiguracja koła->ekep