Czy system dla Kół współpracuje z jakimś systemem ERP ?

  • Istnieje wersja testowa oraz demo systemu jERP™
  • Dostęp do systemu jERP jest tylko dla użytkowników z rolą skarbnika

Czy jest możliwość znalezienia lub otrzymania instrukcji używania systemu Ekep ?

System dla Kół jest zintegrowany z system finansowo-księgowym jERP™. Każde koło po zalogowaniu się do systemu może uruchomić swoją instancje Systemu jERP™.

Aby uruchomić system jERP™ wystarczy że zalogujesz się jako skrabnik koła do systemu obsługi kół łowieckich i klikniesz w ikonkę jERP™ znajdującą się w nagłówku strony. Po wypełnieniu formularza z danymi, system jERP™ zostanie uruchomiony dla twojego koła.

Oprócz możliwości korzystania z systemu finansowo-księgoweo dodatkowo uruchomiliśmy dla Kół usługę prowadzenia na nim księgowości koła. Oferta skierowana jest do Kół Łowieckich pracujących w Systemie dla Kół oraz korzystających z EKEP.EU. Szczegóły można znaleśc tutaj. Więcej informacji o możliwościach systemu można znaleść na jERP.eu

W przypadku gdyby była potrzebna pomoc przy prowadzeniu magazynów, produkcji, skupu czy kadr oraz płac prosimy o bezpośredni kontakt na adres info@ekep.eu


(2) mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ jest integralną częścią Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane wyłącznie w Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ. Mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.

(6) jERP™ dla Kół Łowieckich

Zapraszamy kolejne koła do nieodpłatnego skorzystania z systemu finansowo-księgowego jERP™ w ramach instalacji System KŁ PZŁ. System został dostosowany do potrzeb myśliwych.
 
Dla wszystkich zainteresowanych oprócz wersji w ramach Systemu dla Kół jest też dostępna wersja jERP™ uniwersalna nie zintegrowana z systemem KŁ PZŁ. 
 
System jERP Cloud™ to rozwiązanie klasy ERP bazujące na 20 letnim doświadczeniu firmy TORN SP. Z O.O. przy budowie systemów dla takich klientów jak: 

Urząd Lotnictwa Cywilnego, ABW, KPRM, Przewozy Regionalne, LOT Ground Services, Polska Agencja Prasowa, Rządowe Centrum Legislacji, Giełda Papierów Wartościowych, Totalizator Sportowy, Polski Związek Łowiecki, NC+ czy Orange. Podobnie jak nowoczesne systemy ERP, jERP Cloud™ posiada swoją platformę rozwoju aplikacji i logiki biznesowej z zachowaniem struktury modułowej oraz spójności systemu ze zbiorem funkcjonalności jPALIO™.

Inaczej mówiąc system jERP Cloud™ to jedna całość. Jest to zbiór funkcjonalności połączonych ze sobą. Zaletą takiej struktury jest wydajność, szybkość działania oraz pełne współdzielenie informacji (danych) w czasie rzeczywistym.