Czy system dla Kół współpracuje z jakimś systemem ERP ?

  • Istnieje wersja testowa oraz demo systemu jERP™
  • Dostęp do systemu jERP jest tylko dla użytkowników z rolą skarbnika

Czy jest możliwość znalezienia lub otrzymania instrukcji używania systemu Ekep ?

System dla Kół jest zintegrowany z system finansowo-księgowym jERP™. Każde koło po zalogowaniu się do systemu może uruchomić swoją instancje Systemu jERP™.

Aby uruchomić system jERP™ wystarczy że zalogujesz się jako skrabnik koła do systemu obsługi kół łowieckich i klikniesz w ikonkę jERP™ znajdującą się w nagłówku strony. Po wypełnieniu formularza z danymi, system jERP™ zostanie uruchomiony dla twojego koła.

Oprócz możliwości korzystania z systemu finansowo-księgoweo dodatkowo uruchomiliśmy dla Kół usługę prowadzenia na nim księgowości koła. Oferta skierowana jest do Kół Łowieckich pracujących w Systemie dla Kół oraz korzystających z EKEP.EU. Szczegóły można znaleśc tutaj. Więcej informacji o możliwościach systemu można znaleść na jERP.eu

W przypadku gdyby była potrzebna pomoc przy prowadzeniu magazynów, produkcji, skupu czy kadr oraz płac prosimy o bezpośredni kontakt na adres info@ekep.eu


(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.

(6) jERP™ dla Kół Łowieckich

Zapraszamy kolejne koła do nieodpłatnego skorzystania z systemu finansowo-księgowego jERP™ w ramach instalacji System KŁ PZŁ. System został dostosowany do potrzeb myśliwych.
 
Dla wszystkich zainteresowanych oprócz wersji w ramach Systemu dla Kół jest też dostępna wersja jERP™ uniwersalna nie zintegrowana z systemem KŁ PZŁ. 
 
System jERP Cloud™ to rozwiązanie klasy ERP bazujące na 20 letnim doświadczeniu firmy TORN SP. Z O.O. przy budowie systemów dla takich klientów jak: 

Urząd Lotnictwa Cywilnego, ABW, KPRM, Przewozy Regionalne, LOT Ground Services, Polska Agencja Prasowa, Rządowe Centrum Legislacji, Giełda Papierów Wartościowych, Totalizator Sportowy, Polski Związek Łowiecki, NC+ czy Orange. Podobnie jak nowoczesne systemy ERP, jERP Cloud™ posiada swoją platformę rozwoju aplikacji i logiki biznesowej z zachowaniem struktury modułowej oraz spójności systemu ze zbiorem funkcjonalności jPALIO™.

Inaczej mówiąc system jERP Cloud™ to jedna całość. Jest to zbiór funkcjonalności połączonych ze sobą. Zaletą takiej struktury jest wydajność, szybkość działania oraz pełne współdzielenie informacji (danych) w czasie rzeczywistym.