ABONAMENT !!!
Na sezon 2023/2024 zostaje wprowadzony abonament za korzystanie przez Koło z modułu elektronicznej książki ewidencji polowań.
Dla Kół, które opłaciły abonament mamy informację, że będziemy pracowali nad możliwością formalnego przywrócenia niektórych funkcjonalności zablokowanych przez ZG PZŁ. W związku z tym prośba o zgłaszanie sytuacji, gdzie funkcjonalności, które są zgodne z prawem oraz ustawą, a zostały zablokowane, pomimo tego, że powinny o tym decydować Zarządy Kół

UWAGA !!!
Jest możliwość złożenia wniosku o nadanie uprawnień w systemie informatycznym dla kół łowieckich (System KŁ) w formie elektronicznej.
Formularz wniosku wraz z oświadczeniem i upoważnieniem dostępny... tutaj
Zapraszamy i Darz Bór!
Pamiętajmy, że wszelkie uwagi czy nowe pomysły dotyczące funkcjonalności aplikacji czy Systemu dla Kół można zgłaszać poprzez mechanizm "DODAJ ZGŁOSZENIE" lub maile info@ekep.eu

Odpowiedzi na niektóre z nurtujacych pytań można znaleść w FAQ - pytania, odpowiedzi i filmy
.

Przeglądanie pozwolenia

Simulator Screen Shot - iPhone Xʀ - 2019-04-02 at 17.12.32.png

W każdej chwili możemy sprawdzić nasze pozwolenia....

Aby obejrzeć konkretne pozwolenie, należy z menu głównego wybrać przycisk "Moje pozwolenia", następnie  wybrać rok (standardowo system pokazuje aktualny rok gospodarczy).

Po wybraniu roku pojawia się na ekranie lista pozwoleń, wybranie jednego z nich przenosi nas do ekranu prezentującego szczegóły pozwolenia.

Lista pozwoleń widoczna od razu po wybarniu przyciksu z menu pokazuje aktualne pozwolenia.

Szczegóły pozwolenia to numer, okres obowiązywania, lista nazw zwierząt, status, ilość oraz stan wykonania.