PZŁ Exchange™ - portal wymiany informacji z systemami Polskiego Związku Łowieckiego

PZL_Exchange_wst-p.png

Podsystem PZŁ Exchange™ jest elementem zintegrowanego Systemu dla Kół (2) dedykowanym do wymiany informacji z uprawnionymi ustawowo Instytucjami państowymi i smorządowymi.

Wraz z rozwojem systemów wspierających pracę Polskich Myśliwych oraz dla spełnienia wymogów stawianych gospodarce łowieckiej przez Władze Ustawodawcze Państwa oprócz Systemu dla Kół (2), aplikacji jEKEP™ (1) został stworzyny portal wymiany informacji z systemami Polskiego Związku Łowieckiego - PZŁ Exchange. oraz wymiany informacji z Systemem jEKEP™ nowy portal mięso z lasu i Postrzałki jExchange™


(1) akutalne wersje aplikacji jEKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.16-nu aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.10.Xi na system iOS. Wersja 1.10.Xi na iOS udostepniona jest też poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ jEKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy.

jEKEP™ wersja Android

jEKEP™ wersja iOS

(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.