Pogotowie postrzałkowe

pogotowie postrzałkowe PZŁ Exchange - informacje

W wielu Zarządach Okręgowych juz od wielu lat są udostepnianie informację o hodowcach-właścicielach gotowych udzielić pomocy ze swoim psem w dochodzeniu postrzalkowym.

Mechanizm pogotowia postrzałkowego zastosowany w PZŁ Exchange™ jest zintegrowany z Systemem dla Kół (2) oraz z aplikacją PZŁ EKEP™ (1).

Zarejstrowany w pogotowiu postrzałkowym pies jest widoczny w aplikacji w wybranych obwodach w zakładce pomoc koleżeńska, a kontakt do właściciela wyświetlany jest na mapach PZŁ Exchange™, Systemu dla Kół oraz w aplikacji PZŁ EKEP™.

Rejestracja w pogotowiu postrzałkowym PZŁ Exchange nie jest niczym ograniczona, każdy kto chce służyć pomocą myśliwym lub Kołom musi skonfigurować swoją ofertę wraz z opisem w PZŁ Exchange - zapraszamy do rejestracji. Dopiero po dodaniu obwodów jego oferta pomocy będzie widoczna dla polujących.


(1) akutalne wersje aplikacji jEKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.16-nu aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.10.Xi na system iOS. Wersja 1.10.Xi na iOS udostepniona jest też poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ jEKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy.

jEKEP™ wersja Android

jEKEP™ wersja iOS

(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu jEKEP™ oraz Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™ lub Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ w zależności od decyzji Koła. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu. W przypadku Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.